Bánya-trilógia 300

Május 7-én különleges ünnepi alkalomra gyűltünk össze a Ferencvárosi Pinceszínházban. A Bányavirággal köszöntöttük Székely Csaba Budapesten játszott Bánya-trilógiájának 300. előadását. A jubileumon a szerző mellett a trilógia színészei és rendezője, Csizmadia Tibor is részt vett. Nagy öröm volt számunkra, hogy ezt a jelentős mérföldkövet a közönséggel és az alkotókkal együtt ünnepelhettük színházunkban. A Bányavirág, a Bányavakság és a Bányavíz az elmúlt években kiemelkedő helyet vívtak ki maguknak a kortárs magyar színházi életben. A Szkéné Színház és a Pinceszínház nézőinek körében egyaránt nagy sikernek örvendenek, hiszen a mai napig mindhárom előadás műsoron van.

Fotó: Szabó Réka

Megszakítás
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.