Katarzis. Egy este, amikor minden a helyére került

Péntek este tartottuk az Anya csak egy van előadáshoz kapcsolódó Katarzis – színháztól a lélekig beszélgetésünket.

Ivanics Tamás mellett Németh Zsófia és Mádai Nándor, két állandó pszichológus vendégünk foglalt helyet a színpadon. Olyan tereket és témákat nyitottunk meg, amikről a mindennapokban ritkán tudunk személyesen, érzéssel és empátiával beszélgetni. A mániás depresszióról, a beteg mellett élő család nehézségeiről, mindennapjairól.

Mit él át egy gyerek, ha érzelmileg instabil közegben cseperedik? Hogy tud kacsolódni az anyukájához, ha folyamatosan hullámzik, mindig máshogy reagál a kicsi szükségleteire? Hogyan lehet valakit egyszerre szeretni és közben beleroppanni a közelségébe?

Tamás mesélt a két érzelmi véglet megformálásáról, arról hogyan lehet a humor egyszerre életmentő és menekülőút. Apró kulisszatitkokat osztott meg nézőinkkel az előadás előtti felkészülésről és az azt követő levezetésről.

Köszönjük mindenkinek, aki velünk maradt az előadás után ✨

Megszakítás
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.