2019 április

1. hétfő 19.00 Balázs Ágnes: Meghallgatás BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
3. szerda 11.00 Michael Ende: A pokoli puncs-pancs (Telt ház) BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
  18.30 Dixie Kings of Hungary - Dixieland Klub BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
4. csütörtök  19.00 Tom Ziegler: Grace és Gloria  BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
5. péntek  18.00  József Attila szerelmei  BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
     Pódiumbeszélgetés    
8. hétfő  19.00  Tasnádi István: Paravarieté  BŐVEBBEN  JEGYVÁSÁRLÁS 
9. kedd  19.00  Háy János: A Herner Ferike faterja  BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
10. szerda  18.30  Dixie Kings of Hungary - Dixieland Klub  BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
11. csütörtök  19.00 Per Olov Enquist: A tribádok éjszakája  BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
12. péntek 19.00 Ismerjetek meg a szavaimról BŐVEBBEN  JEGYVÁSÁRLÁS
    Irodalmi összeállítás A magyar költészet napja alkalmából a felvilágosodástól a rendszerváltásig    
14. vasárnap 19.00 Székely Csaba: Bányavirág* BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
15. hétfő 19.00 Balázs Ágnes: Meghallgatás BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
16. kedd 19.00 Tom Ziegler: Grace és Gloria BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
17. szerda 18.30 Dixie Kings of Hungary - Dixieland Klub BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
18. csütörtök 19.00 Háy János: A Gézagyerek  BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
20. szombat 11.00 Michael Ende: A pokoli puncs-pancs BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
23. kedd 19.00 Háy János: A Herner Ferike faterja BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
24. szerda 18.30 Dixie Kings of Hunfgary - Dixieland Klub BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
25. csütörtök 19.00 Stand up comedy Humortársulat: Szakítópróba BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
    Orosz György önálló estje    
    Vendégek: Redenczki Marcsi és Horváth Gábor    
26. péntek 19.00 Per Olov Enquist: A tribádok éjszakája BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS
28. vasárnap 19.00 Háy János: A Gézagyerek BŐVEBBEN JEGYVÁSÁRLÁS

* A trilógia 2. része, a Bányavakság és 3. része, a Bányavíz a Szkéné Színházban látható. A VIDOR Fesztivál legjobb kamaraszínházi előadása és legjobb férfi mellékszereplő díj nyertese (Kaszás Gergő) 2012-ben. 

test

  Fidelioport_hu_logo.png